info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی محله عیدگاه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهدای حج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین پارکینگ 17 شهریور، زائرسرای شهدای همدان، قهوه تک، هتل هانی و مسجد گدای علی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله عیدگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین میدان شهید محسن حججی و شهدای حج 8 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس موزه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید محسن حججی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر
  بلوار طبرسی جنوبی، طبرسی، بین خط ویژه و طبرسی 1
 • ایستگاه اتوبوس حرم مطهر
  شهید اندرزگو، بین اندرزگو 2 و 11
 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین میدان شهید محسن حججی و شهدای حج 8
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo