info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عبدالرزاق واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای اسلامی و بازار سرای هندوها و همچنین تابلوساز حاجی‌پور، مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان، آتلیه نفس، مسجد حاج محمد جعفر آباده ای و فروشگاه گز کرمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان، شهر اصفهان، محله بازار است. این ایستگاه اتوبوس در عبدالرزاق واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تختی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس ستاره آسمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج محمد جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس مترو تختی
  چهارباغ پایین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر ندارد.
  neshan logo