عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، عبدالرزاق، بعد از کوهپایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عبدالرزاق واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای اسلامی و بازار سرای هندوها و همچنین فروشگاه گز کرمانی، تابلوساز حاجی‌پور، مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان، مسجد حاج محمد جعفر آباده ای و آتلیه نفس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر، شهر اصفهان، خیابان عبدالرزاق است. این ایستگاه اتوبوس در عبدالرزاق، بعد از کوهپایی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو تختي قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس ستاره آسمان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، عبدالرزاق، بعد از کوهپایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج محمد جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل طوطيا
  مسجد سید، بین شهید حق شناس 4 و چهارباغ پایین
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس مترو تختي
  چهارباغ پایین، نرسیده به درب کوشک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج محمد جعفر ندارد.
  neshan logo