info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین
category

ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین

ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و میدان فلسطین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مصطفی خمینی، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین کافه نخلستان، میدان فلسطین، سینما فلسطین، سونا تهران و هتل بزرگ آتانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین تهران

ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دانشگاه تهران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، طالقانی، میدان فلسطین قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تئاتر شهر است. آژانس تیزپا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فلسطین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورشو
  پل حافظ
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر براری
  کریمخان زند، بین شهید دادی و آفرین
 • ایستگاه اتوبوس نفت
  پل حافظ، نرسیده به بامشاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فلسطین ندارد.
  neshan logo