info
عکس ایستگاه اتوبوس کسری
category

ایستگاه اتوبوس کسری محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کسری

ایستگاه اتوبوس کسری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و شهید بهشتى، تقاطع خیابان کسری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل، بیمارستان کسری کرج و مرکز خرید آراکس و همچنین باقلوای علی کیپا (جهانشهر)، کافه آلکمی، آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارس ژنوم، پیتزا بیست جهانشهر و مطب دکتر آریا شیخ مظفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کسری کرج

ایستگاه اتوبوس کسری کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله جهانشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید بهشتى، تقاطع خیابان کسری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کسری کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. اڑانس، ماھان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کسری کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کسری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سالیان
  بلوار طالقانی جنوبی، بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی جنوب
  بلوار طالقانی جنوبی، بعد از گلها
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  شهید بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کسری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کسری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کسری ندارد.
  neshan logo