info
عکس ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
category

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهرام آباد و همچنین کارواش البرز ( ممتاز )، رستوران ژینوس، استوک یدک مختاری، صافکاری و نقاشی مهرگان و فروشگاه لاستیک ابوالفضل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مترو گلستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله ناصر خسرو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهارستان غربی، بین سهند و بهاره واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو مترو گلستان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهرام آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مظاهری
  ناصر خسرو، بین شقایق و رستمی
 • ایستگاه اتوبوس باغ تمیزی
  بهارستان غربی
 • ایستگاه اتوبوس پنج طبقه
  گلخانه، بین شیرین و شمیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهرام آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهرام آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهرام آباد ندارد.
  neshan logo