info
عکس ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
category

ایستگاه اتوبوس سوم هپکو محله کوی کارمندان شرکت نفت، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوم هپکو

ایستگاه اتوبوس سوم هپکو (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شرکت نفت اراک و خیابان کنارگذر شهیدان رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شرکت نفت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باتیس و همچنین افق کوروش هپکو، مبل نگین، کافه پرشین، هنرستان پسرانه شهید دادآفرید و باشگاه پرورش اندام اکسیژن پرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم هپکو اراک

ایستگاه اتوبوس سوم هپکو اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله کوی علوی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان رجایی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سوم هپکو اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایستگاه تاکسی هوشمند 1828 قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سوم هپکو اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوم هپکو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع فرشته
  دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  جهان پناه، فارابی، بین امید مهرابی و شهید مسعود رضایی
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  شهیدان رجایی - هپکو، بین افشار و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  دانشگاه، بین المهدی و میدان نماز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوم هپکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوم هپکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوم هپکو ندارد.
  neshan logo