info
عکس داروخانه دکتر کوثر جمشیدی
category

داروخانه دکتر کوثر جمشیدی محله کاووسیه، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر کوثر جمشیدی

داروخانه دکتر کوثر جمشیدی (داروخانه) در محله کاووسیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این مکان یکی از هفتاد و نه داروخانه در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین کافه گالری سل، کافه رستوران فرمو، آزمایشگاه دنا (نیلوفر سابق)، آویژه و مهندسین مشاور آتک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران

داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران در شهر تهران، محله کاووسیه واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، ولیعصر، نرسیده به سید الشهدا بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران می‌توانید با شماره تلفن آن (88857698) تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران از داروخانه‌های خوب محله کاووسیه است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر عظیم پور، داروخانه دکتر شفازند و داروخانه میترا دادرس اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر کوثر جمشیدی تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر کوثر جمشیدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر عظیم پور
  ولیعصر، سی و ششم
 • داروخانه دکتر شفازند
  نلسون ماندلا (جردن)، بین خلیل زاده و والی نژاد
 • داروخانه میترا دادرس
  ولیعصر، والی نژاد، بین تلاش و کوشیار
 • داروخانه کهریزی
  ولیعصر، والی نژاد
 • داروخانه دکتر طیوفیون
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، نرسیده به پنجاه و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر کوثر جمشیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر کوثر جمشیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر کوثر جمشیدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، نرسیده به سید الشهدا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر کوثر جمشیدی

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo