عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته (محله شمشیری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته در محله شمشیری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، داروخانه شبانه روزی مرکزی مشیری، ترکاش یدک، ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری و تولید کننده قطعات لاستیکی ارس شیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته را می‌توانید در شهر تهران، محله شمشیری خیابان چهل و پنج متری زرند پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس درویش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بوتان شهرک گلدسته واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی
 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس پرستش
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس یاس جنوبی
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و عسگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته ندارد.
  neshan logo