info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه

ایستگاه اتوبوس سه راه (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان حمزه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مفرح و همچنین نمایندگی لوازم خودرو رفیع نیا، غذاخوری علی برزگر ، جگرکی خوبان، پروتئین گوشت گوساله گوسفند مرغ وماهی و تک سیستم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه تهران

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان ، ایستگاه اتوبوس سه راه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس طالعی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه
  بزرگراه شهید تندگویان، میثاق
 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین غفوری و چاوشی
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • ایستگاه اتوبوس بازار دوم
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، نیکنام، بین فراهانی و مشهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ندارد.
  neshan logo