info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان

ایستگاه اتوبوس بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان ملت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای ملی و بازار باغ سپهسالار و همچنین عمارت مسعودیه، کافه و رستوران مس مس، انتشارات و فروشگاه موسیقی عارف، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو ماشین نو و کلاه فروشی رحمت الهی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان تهران

ایستگاه اتوبوس بهارستان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بهارستان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، ملت، بین قدیم نوایی و میر شریفی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بهارستان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بهارستان قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس قاین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نادری
  جمهوری اسلامی، بین شیروانی و فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  مصطفی خمینی، بین غلامعلی و افشار
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
  فردوسی، بین جمهوری اسلامی و صمصام
 • ایستگاه اتوبوس دروازه شمیران
  بهارستان، بین استقلال و جلایی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان ندارد.
  neshan logo