info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ چهل مقام و موزه مشاهیر(درحال ساخت) و همچنین دانشگاه هنر شیراز، مجموعه غذایی چهل مقام، خونه حافظ، نمایندگی سایپا علیرضا نعمت اللهی سایپا و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله گلستان - هفت تنان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گلستان، بین قانعی و بلوار چهل مقام است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ادبیات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاراندیش
  پیشرو
 • ایستگاه اتوبوس معزی
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان20 و معزی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  حافظ، بین حافظ 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  هجرت، هجرت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ادبیات ندارد.
  neshan logo