عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب (محله فلسطین - انقلاب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین گشتاسب و نظری

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب در محله فلسطین - انقلاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب مارکا، ایران تایپیست، آموزشگاه پارسه و کافه میرا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فلسطین - انقلاب خیابان کارگر جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین گشتاسب و نظری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بوستان لاله قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین گشتاسب و نظری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اوستا
  آزادی، بین کیانمهر و اوستا
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، کمالی، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • ایستگاه اتوبوس نصرت
  کارگر شمالی، نصرت، بین جزایری و فرشچیان
 • ایستگاه اتوبوس کارگر
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب ندارد.
  neshan logo