info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا، مسجد جمکران امام زمان (عج)، حسینیه شهدای شاهرخت ، فروشگاه ایساکو حسینی و خدمات بدنه ترکمنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ترمینال مسافربری امام رضا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه امام رضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 11
  مهدی، قائم، بین قائم 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس قائم 18
  مهدی، قائم، بین قائم 16 و قائم 18
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه کوشش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و فداییان اسلام 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا ندارد.
  neshan logo