info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینی10
category

ایستگاه اتوبوس حسینی10 محله دباغ خانه، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینی10

ایستگاه اتوبوس حسینی10 (ایستگاه اتوبوس) در محله دباغ خانه شیراز و خیابان شهید مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب الزهرا و همچنین سوپر مارکت مویدی، هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی، کباب سرای حاج مختار، املاک مویدی و جلوبندی مکانیکی 133 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینی10 شیراز

ایستگاه اتوبوس حسینی10 شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله دباغ خانه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیبویه، شهید مفتح، بین مفتح 3 و 5 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس حسینی10 شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حسینی10 شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینی10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18
  بلوار احمدی شمالی، بین احمدی 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس پارک مروارید
  بلوار دلاوران بسیج، بین 25 و دلاوران بسیج 28
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینی10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینی10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینی10 ندارد.
  neshan logo