info
عکس ایستگاه اتوبوس مهریز 22
category

ایستگاه اتوبوس مهریز 22 محله شهید معقول، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهریز 22

ایستگاه اتوبوس مهریز 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید معقول مشهد و بلوار مهریز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید معقول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 540 تختخوابی شرق مشهد (درحال ساخت) و بازار محله و همچنین فروشگاه موبایل و (خدمات کافی نت ) وظیفه دوست، کترینگ قائم، مسجد ابوالفضل (ع)، قهوه سرای دورهمی و داروخانه دکتر عطامنش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهریز 22 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهریز 22 مشهد در شهر مشهد، محله شهید معقول و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، بلوار مهریز، بین مهریز 20 و 22 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهریز 22 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی احمد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهریز 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پانیذ 3
  بزرگراه بسیج، بسیج 14، شهید دارایی 1، بلوار شهید دارایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 16
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر راضی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس بوستان اردیبشهت
  بزرگراه بسیج، بسیج 10، مهریز 29 - امیرآباد شرقی 38، بلوار مهریز، بین مهریز 27 و مهریز 31
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهریز 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهریز 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهریز 22 ندارد.
  neshan logo