info
عکس ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی
category

ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی محله اسکندری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی

ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکندری تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مجتمع تجاری شاهین و همچنین استخر سپیدار تهران، مرکز لیزر سپیتا، تعمیرگاه تخصصی سهی، مسجد امام باقر (ع) و نمایندگی سایپا یدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی تهران

در شهر تهران، محله اسکندری ، ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، بین صالح و کمالی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اسکندری کمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • ایستگاه اتوبوس نو فلاح
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و نوفَلاح
 • ایستگاه اتوبوس خرمشهر
  بزرگراه نواب صفوی، کمیل، خرمشهر، بین نخعی و نوساز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اسکندری کمالی ندارد.
  neshan logo