info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی
category

ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی محله یوسف آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی

ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام تونل رسالت و همچنین رستوران خلیج فارس تهران، آبمیوه صمد، پمپ بنزین یوسف آباد، کافه رویای شیرین و نانوایی سنگک جوانمرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، پنجاه و یکم، جهان آرا قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان پنجاه و سوم غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • ایستگاه اتوبوس نانوایی
  بزرگراه کردستان، اخلاقی، جهان آرا، بین فضل اللهی و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان پنجاه و سوم غربی ندارد.
  neshan logo