info
عکس ایستگاه اتوبوس کنگان
category

ایستگاه اتوبوس کنگان (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کنگان

موقعیت ایستگاه اتوبوس کنگان در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کنگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان کنگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پاساژ شمیران سنتر و مرکز خرید شمیران سنتر و همچنین ساختمان مرکز دانشگاه پیام نور، پاساژ نخل، عروس سرای رادا، گالری معینا و مسجد امام رضا (ع) دانشگاه پیام نور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کنگان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کنگان است که در محله شهرک نفت (البرز) خیابان کنگان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ارتش، نخل، کنگان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کنگان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد محلاتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بیسیم ایرانیان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کنگان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کنگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاوان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، آبادان، بین کیش و لاوان
 • ایستگاه اتوبوس تالار سرباز
  نیروی زمینی، ازگل
 • ایستگاه اتوبوس ازگل
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کنگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کنگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کنگان ندارد.
  neshan logo