info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمه
category

ایستگاه اتوبوس بیمه محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمه

ایستگاه اتوبوس بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، پل طبیعت تهران و مرکز خرید گاندی و همچنین ساختمان مرکزی بیمه دانا، شیپور، موسسه پزشکی نسل امید، دفتر مرکزی شرکت برفاب و کاربوم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمه تهران، شهر تهران، محله کاووسیه است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی پانیذ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس دامن افشار
  نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک پایانه آزادی
  ملاصدرا، بین ونک و شاد
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  نلسون ماندلا (جردن)، بعد از پدیدار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمه ندارد.
  neshan logo