info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارک شهر و همچنین فروشگاه کوثر 7، بازار روز کوثر 7، نواب صفوی، هتل آوا و دبیرستان پسرانه محتشم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله آفاران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نواب صفوی، بین محمد حسن هنر بخت و گلها قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی دوستی شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه هفتم محرم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه هفتم محرم ندارد.
neshan logo