info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی محله رضاشهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی

ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا تاک، مسجد پیغمبر اکرم (ص)، کافه میامی، مکتوس شعبه پیروزی و لبنیات دلیران عنصری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله رضاشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی37 و 39 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای رضوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی17 و خاقانی19
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 11
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 11 و میدان دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی ندارد.
  neshan logo