info
عکس ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر
category

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین کافه قنادی لادن، قلیان فروشی نادر حاج اوغلی، بانک کارگشایی، دندانپزشکی دکتر زمانی و ایران اندرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر تهران

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قلمستان - براداران جوادیان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو منیریه قرار دارد. آژانس رهنما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امیربهادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس غفاری
  قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات
 • ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
  مولوی، بین رشیدی و موسوی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  وحدت اسلامی، بین خندان و زندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر ندارد.
  neshan logo