عکس ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر (محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین محمد علی و بشیری

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ولیعصر و همچنین قلیان فروشی نادر حاج اوغلی، بانک کارگشایی، فروشگاه سنتور ثاقبی، ایران اندرو و دندانپزشکی دکتر زمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر

ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قلمستان - براداران جوادیان خیابان ولیعصر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین محمد علی و بشیری بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو منيريه قرار دارد. آژانس رهنما هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین محمد علی و بشیری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل امیربهادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس غفاری
  قزوین، غفاری، بین علیمرادی و السادات
 • ایستگاه اتوبوس وحدت اسلامی
  مولوی، بین رشیدی و موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر ندارد.
  neshan logo