عکس ایستگاه اتوبوس منوچهري
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس منوچهري (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح

موقعیت ایستگاه اتوبوس منوچهري اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس منوچهري (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ خواجو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه خدماتی زیارتی ثامن الائمه (ع)، بانک قرض الحسنه رسالت شعبه مرکزی، بمب سینا، مرکز خدمات و فروش ردیاب خودرو ایده آل و بهترین وکیل اصفهان علیرضا شیشه‌گر ✅ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منوچهري

ایستگاه اتوبوس منوچهري در شهر اصفهان، و خیابان چهارباغ خواجو قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس منوچهري عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منوچهري و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منوچهري واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شریف واقفی، بن بست عرب زاده
 • ایستگاه اتوبوس جهانگير خان قشقايي
  میر فندرسکی شرقی، بین سپاهان و جهانگیر خان قشقایی
 • ایستگاه اتوبوس فرشادي
  استانداری، بین فلسطین و حمید آرام
 • ایستگاه اتوبوس قصر منشي
  نشاط، بین قصر منشی و شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منوچهري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منوچهري ندارد.
  neshan logo