info
عکس ایستگاه اتوبوس منوچهری
category

ایستگاه اتوبوس منوچهری اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منوچهری

ایستگاه اتوبوس منوچهری (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان چهارباغ خواجو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صدر خواجو و همچنین موسسه خدماتی زیارتی ثامن الائمه (ع)، بمب سینا، بانک قرض الحسنه رسالت شعبه مرکزی اصفهان، مرکز خدمات و فروش ردیاب خودرو ایده آل و کتابخانه ابن مسکویه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منوچهری اصفهان

ایستگاه اتوبوس منوچهری اصفهان در شهر اصفهان، محله خواجو و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهارباغ خواجو، بین شریف و دکتر فتاح بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس منوچهری اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منوچهری اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منوچهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  شریف واقفی، عرب زاده
 • ایستگاه اتوبوس جهانگیر خان قشقایی
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • ایستگاه اتوبوس قصر منشی
  نشاط، بین شاهد و قصر منشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منوچهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منوچهری ندارد.
  neshan logo