info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید یزدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید یزدی

ایستگاه اتوبوس شهید یزدی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رایحه و همچنین شیرینی پایتخت، سفیران آهن زاینده رود، داروخانه دامپزشکی دکتر مصطفی زاده ابراهیمی، تعمیرات خودرو امانی و کافه خلیفه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان، شهر اصفهان، محله مارچین است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید خلیفه سلطانی، بین گلها و حسن یزدی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شبنم قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید یزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مارچين
  بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده
 • ایستگاه اتوبوس مارچین
  بهارستان غربی، بین ملت و شهید فهمیده
 • ایستگاه اتوبوس درخشان
  بزرگراه امام خمینی، بین درخشان و تویسرکانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید یزدی ندارد.
  neshan logo