info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان محله هنرستان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان

ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله هنرستان مشهد و بلوار هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هنرستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه بالسا، رستوران ته چین طوری، فست فود سفیر، قنادی نیشکر و دبستان امید 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان مشهد، شهر مشهد، محله هنرستان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هنرستان، بین هنرستان 23 و 25 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تیز پرواز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه کوثر
  بلوار پیروزی، بین کوثر و پیروزی 35
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 17
  بلوار شهید فکوری، بین میدان هشتم شهریور و فکوری 17
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 65
  بلوار هاشمیه، تقاطع بلوار شهید کشوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هنرستان ندارد.
  neshan logo