info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی محله هنرستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی (ایستگاه اتوبوس) در محله هنرستان مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هنرستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر مهریزی، فست فود قیف پوک، کافه بام، چای باردو و شیرینی خانگی شاتوت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله هنرستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید صارمی، بین صارمی 27 و میدان صارمی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانش آموز قرار دارد. همچنین آژانس ایمن گشت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید صارمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 9
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 16
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان 31
  بلوار هنرستان، بین هنرستان 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی ندارد.
  neshan logo