info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان 15
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 محله هنرستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان 15

ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله هنرستان مشهد و بلوار هنرستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله هنرستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود ریواس، خشکشویی یاس، داروخانه دکتر مهریزی، آبمیوه پاپایا و کافه قنادی شوکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 مشهد

در شهر مشهد، محله هنرستان ، ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار هنرستان، بین هنرستان 13 و 15 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانش آموز قرار گرفته است. همچنین آژانس ایمن گشت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 55
  بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 55 و بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 9
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر 16
  بلوار هفت تیر، بین هفت تیر 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان 15 ندارد.
  neshan logo