info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و خیابان هاشمیه 51 واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه قائم و همچنین باشگاه کوهنوردی کاویان، آزمایشگاه دکتر اکبرزاده، فروشگاه عطر ماه 24، کترینگ شهرزاد و سوپر گوشت بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله نیروی هوایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هاشمیه، هاشمیه 51 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس برسام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان هاشمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 34
  بلوار شهید صارمی، بین میدان صارمی و صارمی 31
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صارمی
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 27 و میدان صارمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه ندارد.
  neshan logo