عکس ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شاهد و همچنین لوازم یدکی خودرو ایساکو صالحی، کارواش بزرگ پونک، مجتمع آموزشی رهیار، فست فود آمادو و رستوران آمادو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک خیابان سردار جنگل پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی مهر شهری بین شهری قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا بابائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی ندارد.
  neshan logo