info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
category

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی محله پونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان سردار جنگل واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شاهد و همچنین لوازم یدکی خودرو ایساکو صالحی، کارواش بزرگ پونک، مجتمع آموزشی رهیار، بیمه دانا-شعبه خسارت سردار جنگل و میدان میوه و تره بار پونک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی تهران

ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پونک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی فرودگاه امام قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا بابائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین صفاریان طوسی و نوبهار
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس یاس دو
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی ندارد.
  neshan logo