info
عکس ایستگاه اتوبوس اورژانس
category

ایستگاه اتوبوس اورژانس اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اورژانس

ایستگاه اتوبوس اورژانس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نظر شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، بریانی اعظم شعبه 4، تالار بورس اوراق بهادار اصفهان، هننی دونات - شعبه 2 اصفهان و پوشاک پرتقال 90 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اورژانس اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس اورژانس اصفهان است که در محله باغ زرشک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس نظر شرقی، بین چهار باغ بالا و نرگس است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اورژانس اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سی و سه پل است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اورژانس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی
 • ایستگاه اتوبوس خورشید
  نظر میانی، بین رفیع و خورشید
 • ایستگاه اتوبوس شهید نیکبخت
  شیخ صدوق شمالی، تقوی، فدایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اورژانس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اورژانس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اورژانس ندارد.
  neshan logo