info
عکس ایستگاه اتوبوس صالحی
category

ایستگاه اتوبوس صالحی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالحی

ایستگاه اتوبوس صالحی (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین رستوران سر آشپز، ایستگاه تاکسی مشیریه - مترو ترمینال جنوب، مطب دکتر آرام بیرانوندی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ، قنادی مجلسی و کافه قهوه آتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالحی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس صالحی تهران، شهر تهران، محله مشیریه است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی مجتمع ورزشی شهدای تاکسیران قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی
 • ایستگاه اتوبوس مسعودیه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خوزستان
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالحی ندارد.
  neshan logo