info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
category

ایستگاه اتوبوس شهید غیبی محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید غیبی

ایستگاه اتوبوس شهید غیبی (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین میدان میوه و تره بار شهید غیبی، پمپ گاز، ویتامینه سرای بابا علی، پیتزا تپل و کافی نت آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید غیبی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید غیبی تهران، شهر تهران، محله حمزه آباد است. این ایستگاه اتوبوس در کمیل، بین میدان غیبی و بهار قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید غیبی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهر ری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید غیبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید غیبی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید غیبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید غیبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید غیبی ندارد.
neshan logo