info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله مشیریه، تهران

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین رستوران سر آشپز، خانه شیرینی وشکو، صوتی تصویری یاراحمدی، کبابی گلپایگانی و خرازی ماهی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی تهران

آدرس بانک ملی تهران، شهر تهران، محله مشیریه، است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان می‌توانید با شماره تلفن بانک ملی تهران 02133863767 تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله مشیریه که مشتریان زیادی دارد، بانک ملی تهران است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون صندوق قرض الحسنه، بانک ملی و بانک کشاورزی شعبه آقا نور هم قرار دارند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملی تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک ملی تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. به یاد داشته باشید اگر به بانک ملی تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملی تهران را در ادامه می‌بینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد بانک ملی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Node
  سه شنبه 08 شهریور ماه 1401

  یکی از آشغال ترین بانک های منطقه برخورد بسیار بسیار ضعیف

  1

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • صندوق قرض الحسنه
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، کلهر
 • بانک ملی
  بزرگراه امام رضا، بین شهید مجتبی طاهری و داویجانی
 • بانک کشاورزی شعبه آقا نور
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، یکم شرقی، نرسیده به میرزایی
 • بانک مسکن
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، سوم غربی
 • صندوق قرض الحسنه بیت المقدس
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تربچه (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، اسکندری، بوعلی شرقی، بین سازمان آب و بیست متری اعظم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo