info
عکس ایستگاه اتوبوس عسگری
category

ایستگاه اتوبوس عسگری محله بلورسازی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عسگری

ایستگاه اتوبوس عسگری (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان هلال احمر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ۲۲ بهمن و بیمارستان کودکان شهید فهمیده و همچنین جایگاه اختصاصی 111، تعمیرگاه شهروز، مسجد حاج مجید، بانک ملی شعبه عسگری و کیوسک مطبوعات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عسگری تهران

ایستگاه اتوبوس عسگری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلورسازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هلال احمر، بین کمپانی و فلاح قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عسگری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو هلال احمر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عسگری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پل برادران حسنی، حسنی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عسگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عسگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عسگری ندارد.
  neshan logo