info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلامعکس ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام
category

ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام محله کارگران، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام

ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله کارگران مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله کارگران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا ثامن الحجج (ع) شعبه مرکزی مشهد، سازمان تاکسیرانی، ایستگاه اتوبوس انتهای بزرگراه بسیج، ایستگاه مترو غدیر و پارکینگ فروشگاه اتکا مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو غدیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کارگران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فداییان اسلام قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پروین اعتصامی قرار دارد. آژانس دانیال هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  یکشنبه 22 بهمن ماه 1402

  در مکانی مناسب و مجهز. نزدیک مترو

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403

  خط 63خیلی دیر میاد بعدش دوتایی میاد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 19 فروردین ماه 1403

  خط. 61 بشدت دیر میاد

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 02 آبان ماه 1402

  دستگاه شارژ من کارتش خرابه

 • avatar
  عقاب اسیا
  پنجشنبه 06 مهر ماه 1402

  ایستگاه خیلی دیر اتوبوس میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای فدائیان اسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چمن 18
  بلوار چمن، بین چمن 16 و چمن 18
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
  بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران
 • ایستگاه اتوبوس هدایت 5
  بلوار فداییان اسلام، فداییان اسلام 18، بین هدایت 5 و سالم 10
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 54
  بلوار شهید رستمی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بنی هاشم
  بلوار شیرودی، موسی بن جعفر، بنی هاشم 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای فدائیان اسلام ندارد.
  neshan logo