info
عکس ایستگاه تحویل دوچرخه
category

ایستگاه تحویل دوچرخه محله صاحب الزمان، تهران

درباره‌ی ایستگاه تحویل دوچرخه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه تحویل دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله صاحب الزمان تهران و خیابان قائم، یاسر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و تپه و آبشار قائم و همچنین زمین اسکیت پارک قائم، سالن و مجموعه ورزشی قائم، نان سنگک، دبستان پسرانه مصطفی خمینی و مرکز فرآموز قائم قرار گرفته است.مکان‌های مشابه ایستگاه تحویل دوچرخه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Fara7 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تحویل دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تحویل دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تحویل دوچرخه ندارد.
location استان تهران، تهران، قائم، یاسر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo