info
عکس نمایشگاه اتومبیل گلبهاری
category

نمایشگاه اتومبیل گلبهاری محله سینما سعدی، شیراز

نمایشگاه اتومبیل

درباره‌ی نمایشگاه اتومبیل گلبهاری

نمایشگاه اتومبیل گلبهاری (نمایشگاه اتومبیل) در محله سینما سعدی شیراز و خیابان شوریده شیرازی واقع شده است. این مکان یکی از هشت نمایشگاه اتومبیل در محله سینما سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و مجتمع تجاری سلیم و همچنین فست فود کماچ، داروخانه بابک، ارتوپدی فنی دنا، کافی نت بردیا رایانه و مجتمع تجاری ایران قرار گرفته است.
سایر بنگا‌ه‌های اتومبیل که در محدوده نمایشگاه اتومبیل گلبهاری واقع شده‌اند:

 • اتو گالری شیرازی
  بلوار استقلال، بین استقلال 16 و 27 استقلال
 • اتو کامران
  بلوار استقلال، 21 استقلال
 • نمایشگاه اتو فرزاد
  قصردشت، برق
 • نمایشگاه اتومبیل بابک
  مشیر غربی، بین مشیرغربی 3 و 5
 • اتو گالری مرادی
  شوریده شیرازی، بین شوریده9 و مشیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط no face, no name, no nu (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه اتومبیل گلبهاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه اتومبیل گلبهاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه اتومبیل گلبهاری ندارد.
  neshan logo