info
عکس ایستگاه اتوبوس دشتستان
category

ایستگاه اتوبوس دشتستان محله خواجه عمید، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دشتستان

ایستگاه اتوبوس دشتستان (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه عمید اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه عمید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین رستوران ته چین طلایی، امامزاده اسحاق (ع)، کافی نت و دفتر فنی امید، کیلینیک پروین و گوشفیل پروین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دشتستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس دشتستان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله خواجه عمید پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین هفت تیر و امامزاده اسحاق قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دشتستان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس تالار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دشتستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دشتستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  جی غربی، بین فریدون و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دشتستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دشتستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دشتستان ندارد.
  neshan logo