info
عکس ایستگاه اتوبوس دشتستان
category

ایستگاه اتوبوس دشتستان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دشتستان

موقعیت ایستگاه اتوبوس دشتستان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دشتستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پروین اعتصامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سایروس و همچنین رستوران ته چین طلایی، کوبیده مرغ زغالی حاج محمد جعفر، امامزاده اسحاق (ع)، کافی نت و دفتر فنی امید و گوشفیل پروین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دشتستان

ایستگاه اتوبوس دشتستان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله پروین خیابان پروین اعتصامی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پروین اعتصامی، بین هفت تیر و امامزاده اسحاق قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دشتستان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس تالار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دشتستان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دشتستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حکيم شفايي
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس صباحي
  خواجه عمید، شهید غلامرضا قلانی، تالار
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دشتستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دشتستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دشتستان ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، پروین اعتصامی، بین هفت تیر و امامزاده اسحاق
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo