عکس ایستگاه مترو فردوسی مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو فردوسی (محله فردوسی، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، میدان فردوسی

موقعیت ایستگاه مترو فردوسی در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو فردوسی (ایستگاه مترو) در محله فردوسی تهران و میدان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه رمنس، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، صرافی ارز دیجیتال بیت برگ و فروشگاه فال نیک قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه مترو فردوسی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، میدان فردوسی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو دروازه دولت
  (3.4)
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه مترو دروازه دولت
  (5.0)
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه مترو سعدی
  (4.5)
  سعدی شمالی، بین بیمه و نوشین
 • ایستگاه مترو طالقاني
  (4.3)
  مفتح جنوبی، بین رفاه کارگران و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو فردوسی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو فردوسی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۴) یکشنبه 21 آذر ماه 1400

   ایستگاه فردوسی دارای سه درب ورود خروج هست گیج های خروجی همچنان پابرجاست دوتا باجه بلیط فروش بیشتر نداره و متاسفانه فاقد اتاق مادر،سرویس بهداشتی و کیوسک ناجا میباشد. از این ایستگاه می تونید به خیابان های سیبهد قرنی،ایرانشهر و اطراف دسترسی پیدا کنید. همچنین صرافی ملی و شعبه اصلی بانک شهر سمت خروجی چهار راه کالج میباشد. با تشکر

   1
  • avatar
   radmehr () یکشنبه 17 مهر ماه 1401

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو فردوسی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو فردوسی تهران ندارد.
  neshan logo