info
عکس هایپر مارکت گلبرگ
category

هایپر مارکت گلبرگ محله شهرک حمید، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هایپر مارکت گلبرگ

هایپر مارکت گلبرگ (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک حمید اراک و خیابان صادق منش واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک حمید اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک حمید مکان و همچنین بوستان هجرت، فلافل سرای پنج برگ، خودپرداز بانک سپه، فروشگاه خانه مجلل و سوپر شیرازی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده هایپر مارکت گلبرگ واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت امیرخان
  بلوار شهید رَست، غدیر 10، فتح 1
 • سوپر مارکت ساسان
  بلوار شهید رَست، تربیت
 • سوپر مارکت آنلاین در اراک
  بلوار شهید آنجفی، قائم مقام فراهانی
 • سوپر مارکت علی
  قائم، دانش، بین جانبازان سوم و جانبازان دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mehdi (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هایپر مارکت گلبرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هایپر مارکت گلبرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هایپر مارکت گلبرگ ندارد.
  neshan logo