info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق محله کوی ملی راه، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق

ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ملی راه اهواز و خیابان مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ملی راه اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سارا و همچنین کافه زهره، هات داگ نیم متری، هایدا، فروشگاه کنجدانه و کلینیک فیزیوتراپی برنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق اهواز است که در محله کوی ملی راه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهران، بین شقایق و زهره است. ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید چاپار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بهشتی نبش شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان
  بلوار توحید، بین هدایت و شهید بندر
 • ایستگاه اتوبوس پارک زیتون
  غربی پارک زیتون، بین شهید صالحپور و کمیل
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار توحید
 • ایستگاه اتوبوس فلکه ملی راه
  بلوار توحید، بین میدان محمدی و میدان ملی راه
 • ایستگاه اتوبوس بهزاد شهر3
  مناطق، مانی 2، بین مانی 1 و قیصر امین پور 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بهشتی نبش شقایق ندارد.
  neshan logo