info
عکس ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
category

ایستگاه اتوبوس نمایشگاه محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نمایشگاه

ایستگاه اتوبوس نمایشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ طبقاتی شمالی نمایشگاه بین المللی تهران، باغ ژاپنی نمایشگاه بین المللی، سرویس بهداشتی 6، دفتر خدمات نمایشگاه و مجموعه ورزشی نمایشگاه بین‌المللی استخر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نمایشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس نمایشگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اوین پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران است. ایستگاه اتوبوس نمایشگاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس گلستان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نمایشگاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نمایشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نمایشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 03 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نمایشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نمایشگاه ندارد.
  neshan logo