info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام
category

ایستگاه اتوبوس خیام محله سنگلج، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام

ایستگاه اتوبوس خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگلج تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، بانک کارگشایی مرکزی، فروشگاه آجیل و خشکبار عظیمی، رفاه مولوی و فروشگاه پارس وطن کالا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام تهران

ایستگاه اتوبوس خیام تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سنگلج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مولوی، بین فلاح نفری و اخوت نیا است. ایستگاه اتوبوس خیام تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو خیام است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیام تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خیام

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  N.I.M.A
  دوشنبه 05 اردیبهشت ماه 1401

  نسبتا شلوغ


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرندی
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • ایستگاه اتوبوس مترو شوش
  شوش، بین مرسلی و خیام
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین نایب مهدی و غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام ندارد.
  neshan logo