info
عکس ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان
category

ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان محله مخصوص، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان

ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان (ایستگاه اتوبوس) در محله مخصوص تهران و خیابان ابراهیمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله مخصوص تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لقمان حکیم، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین رستوران شاد، مرکز آمبولانس ستایش، ساندویچ دولپی، داروخانه دکتر نجیمه ابراهیمی و نانوایی سنگکی محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان تهران، شهر تهران، محله مخصوص است. آدرس این ایستگاه اتوبوس قزوین، مخصوص، ابراهیمی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کمیل است. همچنین آژانس کالسکه زرین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمالی لقمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  امام خمینی، بین حسینیه و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس خاکباز
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، بین خوش مقام و اخلاقی
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  بزرگراه نواب صفوی
 • ایستگاه اتوبوس مرتضوی
  امام خمینی، کمالی، بین عیوضیان و کاشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمالی لقمان ندارد.
  neshan logo