info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای ری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای ری محله شهید هرندی، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای ری

ایستگاه اتوبوس ابتدای ری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان ری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الغدیر و همچنین حامد بار، پمپ گاز CNG امام موسی صدر، مرکز خرید شوش سیتی سنتر، رستوران حاج امیر و میدان شوش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ری تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای ری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید هرندی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ری، بین مسیر دسترسی پمپ گاز و امام موسی صدر است. ایستگاه اتوبوس ابتدای ری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مولوی قرار دارد. همچنین آژانس مهدی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای ری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای ری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قیام
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
  مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای ری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای ری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای ری ندارد.
  neshan logo