info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده محله سهروردی - باغ صبا، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده

ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خانواده نزاجا و خانه موزه استاد لر زاده و همچنین جایگاه ممتاز ۱۵۵ پتروصدف، اتحادیه نانوایان تهران، سینما ایران، بستنی ملک و سفره خانه سنتی باغ صبا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارشیراز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده تهران، شهر تهران، محله سهروردی - باغ صبا است. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، بین شکوری و میرجهانگیری قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بهارشیراز قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان خانواده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پلیس، بین شهدای ناجا و قصر
 • ایستگاه اتوبوس میدان سپاه میدان انقلاب
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس سپاه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پادگان ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده ندارد.
  neshan logo