info
عکس ایستگاه اتوبوس گلزار
category

ایستگاه اتوبوس گلزار محله احمدآباد، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلزار

ایستگاه اتوبوس گلزار (ایستگاه اتوبوس) در محله احمدآباد اصفهان و خیابان احمد آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله احمدآباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع شهر دیجیتال و همچنین دندانپزشکی تبسم ، دبستان شهید آوینی، رز اسنک، موسسه مصاف اصفهان و قصابی نفری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلزار اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس گلزار اصفهان، شهر اصفهان، محله احمدآباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به احمد آباد، بین فاضل و گلزار بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلزار اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلزار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  هشت بهشت غربی، بین مجاهد و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس آل خجند
  سروش، بین جاوید و آل خجند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلزار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلزار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلزار ندارد.
  neshan logo