info
عکس ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام
category

ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام

ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و اتوکارن و همچنین سوپرمارکت مهدی عیسی نژاد، نانوای بربری سنتی، بازار روز میوه و تره بار سرآسیاب، پارک ابیانه و خدمات خودرویی Auto Black قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران، شهر تهران، محله آهنگران است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه امام علی، بین اقبالی و شکوری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاسدار گمنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغچه بیدی
  پیروزی، دریاباری، محبی، بین فرهانی و زینتی افخم
 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس چهل تن
  بزرگراه امام علی، آل آقا، بین رحمتی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فرید
  بزرگراه محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی
  امام علی، تکیه اکبرآبادی، میدان آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاسدار گمنام ندارد.
  neshan logo