info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر محله منیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین فروشگاه قله قاف، تالار محراب، هنرستان موسیقی پسران تهران، موزه ملی قرآن کریم و فروشگاه اصغری شاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران است که در محله منیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین مریخ و ولیعصر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار گرفته است. همچنین رازی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  معیری، بین ماستری فراهانی و صداقت
 • ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد
  15 خرداد، بین عطار و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  امام خمینی، بین حسینیه و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo