info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین
category

ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین (محله فردوسی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین

ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عبرت و پاساژ لباف و همچنین هتل بزرگ فردوسی تهران، کافه ملک، تعمیرات آیفون تصویری COMMAX، رستوران ترمه و فروشگاه لوازم صوتی و تصویری بهرام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین تهران

ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فردوسی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فردوسی، بین اول و فروردین بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوسی آرژانتین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علمیه
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین ندارد.
  neshan logo